Apie forumą

Go down

Apie forumą

Rašyti by Abaddon Morningstar on Pir. 03 25, 2013 9:12 pm

Pagrindinis forumo veiksmas vyksta viduramžių Anglijoje, o tiksliau – sostinėje Londone. Karalius Henry IV. Tudor mirė, o jo sūnus Frederick V. Tudor per jaunas, kad galėtų užsidėti karūną. Iki jam sukaks 21 metai, šalį valdo karalienė Eovyna. Atrodo šalyje jau nusistovėjo santarvė tarp didikų šeimų, kurios dar prieš metus, vos mirus karaliui vaidijosi dėl sosto. Tačiau, visai neseniai riterių turnyro metu, Lukah V. Lancaster kovėsi su Tom V. York. Ir Lukah žuvo vos po vieno rapyros kirčio. Buvo greit išsiaiškinta, kad ta rapyra buvo užnuodyta. Tuomet prasidėjo dviejų šeimų vaidai, kadangi viena pusė kaltino kitą ir t.t... Niekas taip ir nesužinojo, jog rapyrą užnuodijo "Drakono ordai" priklausąs kalvis. Jam buvo pavesta sukelti šalyje sumaištį ir sukiršinti kilminguosius, kad šie negalėtų vieningai gintis.
Lankasters ir Yorks šeimos kariauja ir tarpusavyje, o tuo pačiu įtraukia ir savo aplinkos valstiečius bei miesto gyventojus. Visa šalis varstoma nesutarimų ir gresia pilietinis karas. Padėtį pablogina įvairūs nelaimingi atsitikimai, mirtys, dėl kurių taip pat kaltinami didikai, be to kai kurie miesto ir kaimo gyventojai dar labiau kursto vaidus.
Viskas gal būt būtų ir šiek tiek pataisoma, tačiau Anglijoje jau seniai įsikūrusi "Drakono orda" atsikėlė į Londoną ir įtraukė kai kuriuos diduomenės narius. Ši itin slapta bendruomenė įsitraukė į Londono gyvenimą ir vykdo savo slaptus kėslus. Jų planai - "išvalyti" visos Anglijos visuomenę. Jie slapta apkaltina žmones raganystėmis, erezijomis ir pasiunčia juos myriop. Kadangi dažnai tokie atvejai sprendžiami be normalaus teismo, o teisėjais ir budeliais tampa miesto žmonės - apkaltinti žmones dažniausiai miršta nekalti. Tačiau kaip "drakono orda" pasirenka savo taikinius? Šios bendruomenės nariai yra švelniai tariant "Šizofrenikai" ir įtaria beveik kiekvieną jų aplinkos ir ne tik asmenį. Jie tiesiog eidami gatve gali pamatyti ką nors ir pasiųsti myriop. Todėl visas miestas šiek tiek panikuoja. Kaimynas kaltina kaimyną - tiesiog chaosas. Karališkoji šeima bando visa tai suvaldyti.
Dabar Londono "Drakono ordai" priklauso:
+ Ethan Henry III. York. - Ordos vadovas
+Victoria Maya Lancaster
+Olivia Ava La Monteque
Apie raganas:

 • Moka naudotis burtais. Tam naudojamos įvairios, senos burtų knygos. (Kad būtų panaudotas burtas tereikia jį ištarti arba perskaityti.
 • Raganos gali būti tik moterys
 • Negali naudotis burtais saviems tikslams, kitaip jų netenka.
 • Gyvena nepastebimos tarp žmonių. Dar nė viena ragana nebuvo demaskuota. Deginamos ant laužo būdavo paprastos merginos, kurias neteisingai apkaltindavo.
 • Nekenčia piktųjų dvasių ir jas naikina.


Apie piktąsias dvasias:

 • Atkeliavo iš nežinia kur. Tikriausiai nesėkmingo raganų burto metu.
 • Mėgsta kenkti žmonėms, juos skaudinti. Minta žmonių baime, skausmu.
 • Geba įsibrauti į sapnus ir juos valdyti.
 • Geba valdyti aplinkos temperatūrą, užmigdyti žmones.
 • Yra nematomos ir negirdimos realiame pasaulyje. Pasirodo tik per sapnus.
 • Kas nutinka žmogui sapnuose į kuriuos jos įsibrauna, tas nutinka ir realybėje. T.y - jai žmogui įpjauna į piršta sapnuose žaizda atsiras ir realybėje.
 • Sunaikinamos tik specialaus ritualo metu.
avatar
Abaddon Morningstar
Never fear shadows. That always means there is a light shining somewhere.
Never fear shadows. That always means there is a light shining somewhere.

Gold : 30
♦posts : 1020
♦join date : 2011-06-05
♦duty for kingdom : h

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://middleages.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume